Firma NIXEL powstała w 1985 roku i poszczycić się może prawie 40 – letnim doświadczeniem w branży budowlanej.
Nixel to firma rodzinna, prowadzona dzisiaj przez drugie pokolenie, gwarantująca zarówno najwyższą jakość obsługi klienta jak i dostęp do najnowszych rozwiązań oraz technologii. Naszym ogromnym atutem jest ciągły rozwój w tym m.in: uczestniczenie i organizowanie szkoleń branżowych dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z nowościami rynkowymi.

Posiadamy szereg firmy współpracujących z nami dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania na rynku budowlanym. Dzięki doszkalaniu i wieloletniemu doświadczeniu postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Realizujemy projekty według najnowszych trendów oraz technologii co skutkuje szerokim gronem zadowolonych klientów.

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych poprzez zaopatrzenie w materiały budowlane oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań systemowych dla naszych klientów. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwu doradzić i czas spędzony na wyborze odpowiednich produktów nie był czasem straconym.

Od lat współpracujemy z firmą Solidna Ekipa oraz Axel pełniącymi usługi budowlane. Wykwalifikowana ekipa dokładnie oraz szybko wykona każde zlecenie. W zespole tych firm działają wykwalifikowani pracownicy, którzy swój fach znają bardzo dobrze. Zaangażowanie jakie wkładają w pracę skutkuje solidnym i szybki efektem.

O NAS

×